صادقی: تیم برتر میدان بودیم ولی نتیجه لازم را نگرفتیم

صادقی: تیم برتر میدان بودیم ولی نتیجه لازم را نگرفتیم

به گزارش روابط عمومى شركت فرهنگي ورزشي سايپا، ابراهیم صادقی، سرمربی تیم فوتبال سایپا در نشست خبری بعد از شکست تیمش برابر صنعت نفت اظهار کرد: بازی در نیمه اول کاملا در اختیار ما بود و توانستیم موقعیت های خوبی ایجاد کنیم اما یک بر صفر شکست خوردیم. در نیمه دوم تغییر دادیم و تعویض کردیم و با دو مهاجم بازی کردیم و تواسنتیم به گل برسیم و خیلی تلاش کردیم که برنده باشیم ولی متاسفانه یک دقیقه بعد گل خوردیم و در نهایت بازی را از دست دادیم. کاملا به بازی مسلط بودیم ولی نتیجه نگرفتیم. نبود صادق بارانی در نتیجه بازی تاثیرگذار بود. 

او ادامه داد: ما در تعطیلات سعی کردیم چند بازیکن باتجربه جذب کنیم. امروز هم نبودن بارانی خیلی تاثیرگذار بود. امیدوارم هرچه زودتر مشکل حل شود تا بتواند برای ما بازی کند. ما روی بازیکنان با تجربه حساب کرده ایم. 

صادقی درباره مرتضی آقاخان هم توضیح داد: وقتی آقاخان را از استقلال گرفتیم حدود یک سالی می شد که مصدومیت داشت. اطلاعاتی که ما از ایفمارک گرفتیم کاملا سالم بود و در تمرینات هم با تست پزشک خودمان مشخص شد که سالم است ولی با توجه به یک سال دوری هنوز شرایط بازی کردن را ندارد. باید با تیم تمرین کند و جا بیفتد و از نظر بدنی هم به شرایطی برسد که بتواند به تیم کمک کند. 

سرمربی سایپا درباره تاثیر شیوع ویروس کرونا روی عملکرد تیمش هم، گفت: در هفته گذشته ما چند تمرین اصلی را از دست دادیم. یک بار به خاطر باران شدید این اتفاق افتاد و همچنین همه درباره این موضوع حرف می زدند و واقعیت این است که روز قبل بازی بازیکنان از ما می خواستند که به هتل نرویم. ما هم خیلی سعی کردیم صحبت کنیم که تمرکز داشته باشند ولی این یک مساله ای است که همه درگیرش بودند و تمرکز هر تیمی را می تواند به هم بزند. خیلی از بازیکنان به فکر خانواده و بچه هایشان هستند. بی تاثیر نبود ولی ما امروز به بازی مسلط بودیم. به آینده امیدوار هستیم. همه درگیر این مشکل هستند و پیشنهاد ما این بود که این هفته تعطیل بشود. سازمان لیگ و فدراسیون تصمیم گیرنده هستند و ما فقط می توانیم پیشنهاد بدهیم.

مازیار قربانی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.