تغيير در برگزاري ليگ برتر واليبال بانوان كشور

تغيير  در برگزاري ليگ برتر واليبال بانوان كشور
پس از هم انديشي به صورت وبينار نحوه برگزاری لیگ برتر بانوان با توافق باشگاه‌ها تغییر کرد.


 به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا و با حضور مسئولان فدراسيون ، سرمربيان و مديران عامل باشگاه ها ، زمان و نحوه برگزاري ليگ برتر واليبال زنان تغيير كرد.
دیدارهای دور مقدماتی گروه‌های الف و ب لیگ برتر بانوان، یک هفته در میان برگزار می‌شود.  در حالی که رقابت های لیگ برتر والیبال بانوان قرار بود از پنج شنبه هفته جاری با روش رفت و برگشت در دور مقدماتی برگزار شود ، از اواخر آبانماه بصورت متمرکز انجام خواهد شد .

بنابر نظرات ارائه شده، لیگ برتر بانوان سال ۹۹ در دو گروه مقدماتی و به صورت متمرکز در چهار هفته برگزار خواهد شد.
تیم‌های سایپا، شهرداری قزوین، اکسون و سروقامتان بابل در گروه الف و تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان، پیکان تهران، ستارگان فارس و خجسته تهران نیز در گروه ب در چهار هفته دور مقدماتی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
همچنین برای حفظ پروتکل‌های بهداشتی و ریکاوری مناسب بازیکنان، هر گروه بعد از یک هفته مسابقه، دو هفته استراحت خواهد داشت.
در پایان دور مقدماتی، چهار تیم برتر (تیم‌های اول و دوم هر گروه) در یک گروه برای رتبه‌های اول تا چهارم به مصاف یکدیگر می‌روند و چهار تیم دیگر (تیم‌های سوم و چهارم هر گروه) برای رتبه‌های پنجم تا هشتم برای مشخص شدن جایگاه نهایی با هم مسابقه می‌دهند. دیدارهای این دو گروه نیز به صورت متمرکز برگزار خواهد شد.
در صورت تعیین میزبانان و مشخص شدن برنامه دور مقدماتی، لیگ برتر بانوان از  روز چهار‌شنبه ۲۸ آبان‌ماه با ورود تیم‌ها به شهر میزبان شروع می‌شود و دیدارهای گروه نخست روزهای پنج‌شنبه ۲۹ آبان‌ماه، شنبه یکم آذرماه و دوشنبه سوم آذرماه برگزار خواهد شد. مسابقات هفته نخست گروه دوم نیز روزهای پنج‌شنبه، شنبه و دوشنبه ۶، ۸ و ۱۰ آذرماه پیگیری خواهد شد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.