احکام مسئولین جشنواره نارنج و ترنج سایپا صادر شد

احکام مسئولین جشنواره نارنج و ترنج سایپا صادر شد

حمیدرضا بهروان رییس جشنواره فرهنگی ورزشی سایپا با عنوان "نارنج و ترنج"، طی احکامی جداگانه، دبیران اجرایی، فرهنگی، ورزشی و مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی را معرفی و منصوب کرد.

به گزارش کمیته روابط عمومی جشنواره نارنج ترنج؛ این جشنواره ویژه فرزندان، خانواده ها و پرسنل معزز گروه بزرگ خودروسازی سایپا در دو بخش فرهنگی و ورزشی با هدف ترویج نشاط و شادابی در میان کارکنان، از 10 مرداد ماه سال جاری با شروع ثبت نام در رشته های حفظ قرآن، نقاشی، داستان کوتاه، مقاله، فیلم های موبایلی، عکس، کتابخوانی، شعر، روزنامه دیواری و موسیقی در بخش فرهنگی و همچنین در رشته های فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، شطرنج، دارت، فوتبال دستی، آمادگی جسمانی و شنا آغاز به کار می کند.

از این رو طی احکامی جداگانه، اصغر جبارزاده به عنوان دبیر اجرایی، عباس قربانعلی زادگان به عنوان دبیر فرهنگی، علی اصغر حسن خانی به عنوان دبیر ورزشی و افسانه حسن زاده به عنوان مسئول کمیته روابط عمومی، اطلاع رسانی و تبلیغات این جشنواره معرفی و منصوب شدند.

گفتنی است؛ مراسم افتتاحیه این جشنواره روز گذشته با حضور جمعی از مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا و همچنین رابطین فرهنگی و ورزشی بیش از 50 شرکت زیر مجموعه سایپا، در محل شرکت فرهنگی ورزشی سایپا برگزار شد.

افسانه حسن زاده امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.