اطلاعات تکميلي

  • روتیتر: هفته پایانی دور گروهی رقابت های لیگ برتر والیبال؛

 نایب قهر مانی سایپا در پایان دور گروهی رقابت های لیگ برتر والیبال

بلند قامتان والیبال سایپا در هفته بیست و دوم رقابتهای لیگ برتر، درحالی مغلوب تیم شهرداری ارومیه شدند که  با ترکیبی از بازیکنانی که کمتر فرصت حضور در رقابتهای فصل را پیدا کرده بودند در این دیدار حاضر شدند   اما کسب جایگاه دوم دور گروهی به مرحله پلی صعود کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ هفته پایانی دور گروهی  سی و یکمین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های مردان ایران، جام «شهید حججی» روز یکشنبه (15 بهمن ماه) در شهرهای مختلف برگزار شد که تیم والیبال سایپا این هفته در سالن الغدیر شهر ارومیه به مصاف شهرداری این شهر رفت و در حالیکه تنها با هشت بازیکن و بدون باریکنان اصلی خود به ارومیه سفر کرده بود در نهایت مسابقه را با نتیجه 3 بریک به حریف خود واگذار کرد.

بلند قامتان نارنجی پوش، دست های اول، دوم و چهارم این مسابقه را با نتایج 19 بر 25 ، 18 بر 25 و 15 بر25 را به میزبان واگذار کردند و تنها در دست سوم با نتیجه 25 بر 22 پیروز شدند.

  شاگردان محمد شعبان خمسه دور گروهی رقابتهای لیگ برتر را با 16 برد و 47 امتیاز به پایان رساندند تا پس از بانک سرمایه در جایگاه دوم مرحله نخست رقابت ها قرار گیرند.

نارنجی پوشان در مرحله حذفی روز چهارشنبه (18 بهمن) به مصاف تیم خاتم اردکان خواهند رفت و در صورت کسب برتری مقابل این حریف به مرحله نیمه نهایی صعود خواهند کرد. 

 

 

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین