اطلاعات تکميلي

  • روتیتر: پیروزی پرگل سایپا تهران مقابل ذوب آهن؛

نارنجی پوشان شاگردان قلعه نوعی را مقتدرانه شکست دادند

تیم فوتبال سایپا در ادامه  روند روبه رشد هفته های اخیر خود موفق شدند تیم ذوب آهن را پس از 6 برد پیاپی مقتدرانه مغلوب کند تا هم امتیاز با شاگردان قلعه نوعی به رده سوم جدول صعود کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ دو تیم سایپا تهران و ذوب آهن اصفهان در یکی از حساس ترین مسابقات هفته 23 رقابتهای لیگ برت فوتبال کشور ساعت 16 روز پنجشنبه ( 19 بهمن ماه ) در ورزشگاه پاس قوامین تهران به مصاف هم رفتند که شاگردان جوان دایی موفق شدند با کسب یک برد پرگل و ارزشمند و بانتیجه 4 بر 2 حریف رده دومی خود را باشکست بدرقه کنند تا نوار پیروزی های تیم اصفهانی را پس از 6 برد متوالی قطع کنند.

بازی  این دو تیم بسیار زیبا و پر حاشیه دنبال شد . در دقیقه 10 نیمه اول تیم ذوب آهن با گل کیروش استنلی پیش افتاد ، اما در دقیقه 15 بازیکنان سایپا از کناره های زمین ارسالی انجام دادند که توپ به دست نژاد مهدی ، مدافع ذوب آهن برخورد کرد و داور ضربه ی پنالتی اعلام کرد که این ضربه توسط مهدی ترابی تبدیل گل تساوی بازی شد

در ادامه و در دقیقه 39 سایپا از سمت چپ زمین، صاحب ضربه ایستگاهی شد که محمد دانشگر، سانتر ارسالی علی قلی زاده را به گل تبدیل کرد  و باعث شد نیمه اول به سود شاگردان علی دایی تمام شود.

با شروع نیمه دوم ، تیم ذوب آهن برای جبران نتیجه ی به دست آمده وارد زمین شد و فشار زیادی به تیم سایپا وارد کرد . ولی تیم سایپا با استفاده از دو مهره ی هجومی خود ، یعنی علی قلی زاده و مهدی ترابی ضد حمله های فراوانی بر روی دروازه ذوب آهن ایجاد کرد که در یکی از این موقعیت ها  ودر دقیقه ۷۳ مهدی ترابی طی یک ضد حمله ، به قلب دفاع ذوب آهن نفوذ و علی قلی زاده را صاحب موقعیتی کرد که این بازیکن با ضربه ای فنی ، دروازه رشید مظاهری را باز کرد.

پس از این گل  و در قیقه ۸۴ رضا جعفری که به تازگی وارد زمین شده بود ، با ضربه سر فنی ، دروازه مظاهری را برای بار چهارم باز کرد.

 البته این پایان کار نبود و در دقیقه دو وقت های اضافه بازی تیم ذوب آهن از پشت محوطه جریمه صاحب ضربه ایستگاهی شد که قاسم حدادی فر با شوتی زمینی دروازه سایپا را باز کرد  تا در نهایت شاگردان دایی  دریک مسابقه پرگل و جذاب پیور بزگ هفته 23 مسابقات باشند.

 با این پیروزی  تیم سایپا در جدول رده بندی رقابتها 38 امتیازی شدتا موقتا پس از ذوب آهن و به خاطر تفاضل گل کمتر در جایگاه سوم قرار گرفت.

 

 

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین