مربی سایپا: به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هستیم

محمد دایی گفت: به دنبال کسب سهیمه حضور در لیگ قهرمانان آسیا هستیم و از هیچ کوششی دراین باره دریغ نخواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ محمد دایی که به جای علی دایی سرمربی تیم سایپا در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار مقابل فولاد خوزستان شرکت کرده بود درباره این دیدار،‌گفت: بازی سختی مقابل تیم خوب فولاد داریم می‌خواهیم با کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا، سال آینده دراین رقابت ها شرکت داشته باشیم.

محمد دایی تاکید کرد: برای کسب هر سه امتیاز این دیدار به میدان می رویم تا همچنان برای کسب سهمیه حضور در رقابت های فصل بعد لیگ قهرمانان آسیا امیدوار بمانیم.

مربی تیم فوتبال سایپا ادامه داد: البته کسب سهمیه رقابت های لیگ قهرمانان کار ساده ای نیست و ما با چندین تیم دراین باره جدال سختی داریم.

دایی با اشاره به دیدار های بعدی تیمش عنوان کرد: تنها با تیم پیکان که یکی از مدعیان کسب سهمیه است دیدار رو در رو داریم و با سایر مدعیان بازی نخواهیم کرد.

 گفتنی است؛ علی دایی به دلیل حضور در هیات استقبال از جیانی اینفانتینو رییس فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) دراین نشست شرکت نداشت و محمد دایی، مربی تیم فوتبال سایپا در نشست خبری  پیش از مسابقه با فولاد خوزستان  پاسخگوی خبرنگاران بود

دیدار تیم های سایپا و فولاد خوزستان از هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال، روز جمعه (11 بهمن ماه)از ساعت 15:30 در ورزشگاه پاس قوامین تهران برگزار می شود.

 

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین