اطلاعات تکميلي

  • روتیتر: عبور نارنجی پوشان از سد فولاد خوزستان؛

سایپا تهران در حمع مدعیان باقی ماند

 تیم فوتبال سایپا در مصاف با تیم فولادخوزستان موفق شد با تحمیل شکست به این حریف همچنان امید خود را برای کسب سهمیه رقابت های  جام باشگاه های آسیا حفظ کند.

 به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ نارنجی پوشان پایتخت در هفته بیست و پنجم  رقابت های لیگ برتر، ساعت 15:30  روز جمعه (11 اسفندماه) در ورزشگاه پاس قوامین تهران به مصاف تیم فولاد خوزستان رفتند که موفق شدند با نتیجه ارزشمند 2 بر صفر میهمان اهوازی و مدعی  خود را مغلوب کنند تا  هم امتیاز با تیم های استقلال تهران و پیکان در جمع مدعیان کسب مجوز حضور در رقابت های جام باشگاه های آسیا باقی بمانند.

این گزارش حاکی است؛  هرچند دو تیم نیمه اول مسابقه را هجومی آغاز کردند  اما موفق نشدند از موقعیت های خود بهره گیردند و نیمه  اول بدون رد و بدل شدن گلی به پایان رسید.

 نارنجی پوشان در نیمه دوم با درخشش آرمان رمضانی موفق به تحمیل شکست به میهمان اهوازی خود شدند.

 در دقیقه 55 ارسال بلند توپ بعد از یک رفت و برگشت پشت محوطه جریمه فولاد زیر پای رمضانی افتاد تا این مهاجم با شوت پای چپ گل اول مسابقه را به ثمر برساند.

سایپا‌ دردقیقه 79  صاحب ضربه ایستگاهی شد که ضربه زیبای قلی زاده را حامد لک با عکس العملی تماشایی برگرداند اما آرمان رمضانی توپ برگشتی را با یک بغل پا وارد دروازه کرد.

دو تیم سایپا و فولاد خوزستان تا پیش از این دیدار 38 امتیازی بودند و سایپا تهران با این پیروزی 41 امتیازی شد و به رده پنجم رسید. تیم های استقلال، پیکان و سایپا با 41 امتیاز به ترتیب در رده های سوم تا پنجم ایستاده اند.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین