دایی: پیروزی مقابل فولاد ما را به ادامه لیگ امیدوار کرد

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: شاگردانم در نیمه دوم بازی خوبی انجام دادند و فکر می‌کنم شایسته پیروزی بودیم، امیدوارم بتوانیم در این فصل برای سایپا سهمیه آسیا را کسب کنیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛علی دایی پس از پیروزی 2 بر صفر سایپا تهران، مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: شاگردانم در نیمه دوم بازی خوبی انجام دادند و فکر می‌کنم شایسته پیروزی بودیم. این پیروزی ما را به ادامه لیگ امیدوار کرد. امیدوارم بتوانیم در این فصل پس از سال‌ها برای سایپا سهمیه آسیا را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره اینکه در کنار زمین دادوفریادهای زیادی بر سر بازیکن‌های خود انجام می‌کشید، تصریح کرد: طبیعی است وقتی در طول هفته روی مسائل تاکتیکی کار می‌کنیم و پیش از بازی هم همه آنها را گوشزد می‌کنیم، اما در زمین برعکس آن رقم می‌خورد باید با داد و فریاد روند را برگردانیم. ما در طول هفته آنالیز می‌کنیم، اما متأسفانه برخی از لحظات اتفاقات برعکس رقم می‌خورد، به نظرم داد و فریاد اگر با بی‌احترامی همراه نباشد مشکلی ندارد، ضمن اینکه مسافت هم زیاد است و باید فریاد زد تا صدا برسد.

دایی در مورد حق پخش تلویزیونی و تأکید اینفانتینو (رئیس فیفا) به اینکه این موضوع باید هرچه سریع‌تر حل شود، گفت: مطمئناً تمام دنیا این مسئله را رعایت می‌کنند. این مسئله یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که می‌تواند به باشگاه‌ها از لحاظ اقتصادی کمک کند. متأسفانه حق پخش تلویزیونی در کشور ما رعایت نمی‌شود و اکنون هم می‌بینید که به جز یک یا دو باشگاه سایر تیم‌ها مشکل مالی دارند. فکر می‌کنم این مبلغ برای صداوسیما هم چیزی نباشد، فقط کمکی است برای باشگاه‌ها.

وی در مورد حضور اینفانتینو در ایران و اینکه آیا به نظر او حضور رئیس فیفا می‌تواند به کشور ما کمک کند یا خیر، گفت: به نظر من اولین نفری که باید به ما کمک کند خودمان هستیم. ما نباید به این فکر باشیم که اینفانتینو برای ما کار خاصی انجام دهد. مطمئناً حضور او در ایران می‌تواند به کشور ما کمک زیادی کند، اما ما باید خودمان به هم کمک کنیم. شما مطمئن باشید اگر ما برای هم نزنیم خیلی از مشکلات حل می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد دیدار تیمش مقابل پرسپولیس در هفته بیست‌وششم لیگ برتر یادآور شد: این بازی سال آینده انجام می‌شود و زمان زیادی تا آن زمان باقی مانده است.

دایی در مورد اینکه آیا از عملکرد آرمان رمضانی در تیمش رضایت دارد یا خیر، گفت: او می‌تواند بهتر از این باشد. خداراشکر خود رمضانی هم این موضوع را درک می‌کند و با جان و دل کار می‌کند تا بهتر شود.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین