اطلاعات تکميلي

  • روتیتر: هرچه دارم از اعتماد دایی است

رمضانی: می خواهیم سهیمه آسیایی بگیریم

مهاجم گلزن سایپا گفت: به دنبال کسب سهمیه آسیا هستیم و به همین دلیل باید حداکثر امتیازات را از بازی های آینده خود به دست بیاوریم.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ آرمان رمضانی که در بازی برابر فولاد موفق شد هر دو گل تیم سایپا را به ثمر برساند درخصوص این دیدار گفت: بازی خوبی بود. در نیمه اول شرایط خوبی نداشتیم؛ اما خوشبختانه در نیمه دوم موفق شدیم بازی خوبی به نمایش بگذاریم.

وی درباره پیوستن به تیم سایپا گفت: من از تیم اکسین به سایپا آمدم. ما برابر سایپا قرار گرفته بودیم و توانستیم به پیروزی برسیم، آقای دایی به من لطف کردند و پس از آن من را به سایپا آوردند. من هر چه دارم از آقای دایی دارم. ازاو واقعا ممنونم، بازیکنی که از لیگ یک می آید سخت می تواند به میدان برود؛ اما علی دایی از همان ابتدا به من اعتماد کرد و من سعی کردم بازی های خوبی به نمایش بگذارم و به همین دلیل در خدمت تیم بودم امروز هم توانستم گلزنی کنم و به پیروزی برسیم.

رمضانی در رابطه با تفاوت بازی های لیگ یک و لیگ برتر نیز گفت: به دلیل اینکه فشار بازی ها بالاست لیگ یک بسیار سخت تر از لیگ برتر است. اما از نظر توجه بازی ها و حرفه ای تر بودن می توان گفت لیگ برتر کاملا متمایز با لیگ یک است.

گلزن نارنجی پوشان درباره مهمترین هدف خود با تیم سایپا گفت: امسال به دنبال این هستیم تا بتوانیم به همراه تیم سایپا سهمیه به دست بیاوریم و  در لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کنیم.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین