مهدی ترابی به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد

مهدی ترابی، هافبک مهاجم تیم فوتبال بزرگسالان سایپا با دعوت کارلوس کیروش به اردوی تیم ملی کشور پیوست تا به منظور حضور در دیدار ایران مقابل کره جنوبی و سوریه خود را آماده کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ مهدی ترابی، هافبک جوان و ارزشمند سایپا که پیش از این نیز نظر کارلوس کیروش را به خود جلب کرده و در دیدارهای مهم بین المللی با پیراهن تیم ایران به میدان رفته بود، بار دیگر به اردوی تیم ملی دعوت شد تا شانس خود را برای حضور در ترکیب اصلی تیم ملی و مصاف با کره جنوبی و سوریه محک بزند.

این گزارش حاکی است؛ این بازیکن در اولین بازی ملی خود مقابل تیم ازبکستان اولین گل ملی خود را به ثمر رساند که باعث پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل ازبکستان شد. در دومین بازی خود ۴۵ دقیقه برابرترکمنستان بازی کرد. این هافبک مهاجم سایپایی در سومین پیکار ملی خود مقابل تیم گوام به عنوان یار تعویضی به جای سردار آزمون در دقیقه هفتاد وارد زمین شد و در دقیقه ۸۸ دومین گل ملی خود را به ثمر رساند. همچنین در چهارمین بازی ملی خود مقابل عمان از دقیقه ۶۰ به جای وحید امیری وارد زمین شد و بازی قابل قبولی به نمایش گذاشت. ترابی در پنجمین مصاف ملی خود در برابر ژاپن پس از مصدومیت وریا غفوری در دقیقه ۲۱ به میدان آمد و در دقیقه ۴۵ از مدافع ژاپنی پنالتی گرفت و پس از آن که اشکان دژاگه نتوانست پنالتی را گل کند، در ریباند با یک بغل پا دروازه ژاپن را گشود.

گفتنی است؛ اردوی تیم ملی ایران از امروز آغاز خواهد شد تا ملی پوشان کشور بعد از آماده سازی در روزهای 9 و 14 شهریور مقابل تیم های کره جنوبی و سوریه صف آرایی کنند.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین