حامد فلاح زاده: مهترین مسئله برای دایی آمادگی بازیکن است

دروازه بان سایپا گفت: تیم سایپا شرایط خیلی خوبی دارد ،روند روبه رشد این تیم کاملا محسوس است و از نظر نتیجه گیری نیز این هفته نتایج خوبی کسب کرده است.

حامد فلاح زاده دروازهبان سایپا که این هفته ها با درخشش در دوروازه نارنجی پوشان، یکی از ارکان نتایج خوب سایپا بوده است در گفتگو با روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: بدون مصدومیت تمریناتم را در کنار تیم پی گیری می کنم وشرایط خیلی خوبی از نظر ذهنی و بدنی دارم که همین جا باید از بهزاد غلامپور تشکر ویژه کنم که با برنامه ریزی و طراحی تمرینات مناسب دروازه بانان سایپا را به شرایط آمادگی مطلوب رسانده است.
دوارزه بان خوش سابقه نارنجی پوشان تصریح کرد: در تمام این سال هایی که در ورزش حضور دارم فراز و نشیب زیادی دیده ام و معتقدم که برای گذر از روزهای سخت باید تلاش و صبر کنم تا بتوانم از فرصت های پیش رو به بهترین نحو استفاده کنم. قطعا رسیدن من به ترکیب اصلی سایپا در این هفته ها نیز به خاطر همین صبر و تلاش است.
وی در خصوص کار کردن زیر نظر علی دایی اظها داشت: پیش از این فصل با علی دایی کار نکرده بودم اما همیشه شنیده بودم که برای علی دایی آمادگی بازیکن از هر چیز مهم تر است و همین امر برای من انگیزه شد تا در سایپا بمانم و امروز خوشحالم که در تیم این مربی کار بلدحضور دارم و قطعا تجارب زیادی از از کارکاردن با وی کسب خواهم کرد.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین