نایب قهرمانی فوتبالیست های امید سایپا در پایتخت

مجموعه سایپا با تیمداری در فوتبال پایه خود را یکی از متولیان صاحب مکتب در فوتبال کشور معرفی کرده است. در فصل 96-97 نیز در این راه همانند ادوار گذشته ثابت قدم بود

.
تیتر، نایب قهرمانی امید های فوتبالیست که در آخرین روز دی ماه 96 بر روی خروجی سایت باشگاه سایپا قرار گرفت. تیتری بود که در پس پرده اش تلاش ها و ماجراهای بسیار وجود دارد.
محمد اللهیاری، مربی جوانان فصل گذشته باشگاه سایپا به عنوان سرمربی، این فصل امید های نارنجی پوش، تیمی را که در فصل گذشته نتوانسته بود انتظارات را بر آورده کند، تحویل گرفت. حالا برای یک شروع در حد نام و اعتبار تیم امید سایپا، باید دست به تغییرات بزند و با یک ترکیب جدید پا به عرصه رقابت های این فصل بگذارد.
اللهیاری در مصاحبه هایش صحبت از تغییرات زیاد و انتظار زمان دادن به جوانانش را دارد.
امیدها در اولین بازی فصل به مصاف پیکانی می روند که قهرمان فصل گذشته است و این مسابقه را به حریف خود واگذار می کند. بعد از شکست در هفته نخست این تیم تا هفته هشتم فقط 9 امتیاز از 24 امتیاز ممکن، را بدست آورد و انتقادها نسبت به تیمی که در آن تاریخ بدترین نتیجه را در جدول بدست آورده است شروع می شود، اما بار دیگر از سوی مدیریت حمایت می شوند.
اللهیاری و شاگردانش هم قسم برای تاریخ سازی می شوند و تنها با اندیشیدن به اعتبار خود هفته نهم را شروع می کنند.
پیروزی در هفته نهم برابر شاهین شمیران آغازی بر ثبت 22 هفته بدون شکست این تیم است.
امید ها، در تمامی رقابت های پیشرو امتیاز کسب می کند و حرف ها و توانایی خود را در مستطیل سبز نشان می دهد. کار به اینجا ختم نمی شود ثبت رکوردهایی که سالیان سال بود برای امید ها رخ نداده بود، با همدلی و اتحاد اتفاق می افتد. امتیاز آوری در 22 هفته، پیروزی بر نیروی زمینی در هر دو بازی رفت و برگشت و شکست رقیب سنتی و دیرینه پیکان، قهرمان این فصل در زمین خانگی اش بود، از جمله نتایج خوب این تیم است.تیمی که بهره نبرد ن اش از بازیکنان تیم بزرگسالان باشگاه به ارزشهایش افزوده است.
سایپا که نامش به یک باشگاه بازیکن ساز و سربلند در توسعه ورزش کشور عجین شده است. همچنان با اقتدار به سرمایه گذاری در فوتبال پایه کشور قدم بر میدارد. باشگاهی که در گذشته تیم امیدش بازیکنانی به مانند، ابراهیم صادقی، مسعود شجاعی، هادی عقیلی، مهدی امیر آبادی، جواد کاظمیان، محسن ارزانی، ابراهیم شکوری، محسن خلیلی، حسین کاظمی و خیلی های دیگر را به فوتبال ملی کشور معرفی کرده است. و حال باید منتظر شنیدن نام هایی چون باقر نیاری، نیما نصر الله، ابولفضل جلالی ، محمد قاسمی، پوریا نصر آبادانی، محمد یاسینی و دیگر بازیکنان امیدی که در فصل 96-97 امیدها، نشان دادند بزرگ بودن را بلدند، در آینده نزدیک باشیم.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین