اطلاعات تکميلي

  • روتیتر: ادامه روند صعودی سایپا در لیگ برتر فوتبال؛

نارنجی پوشان با شکست پدیده به رده سوم رسیدند

 تیم فوتبال سایپا در هفته ششم دور برگشت رقابتهای لیگ برتر با کسب برد ارزشمند مقابل  میهمان مشهدی خود به رده سوم جدول رده بندی صعود کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ شاگردان دایی در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر، ساعت 15:30 روزپنجشنبه(5 بهمن ماه) در ورزشگاه پاس قوامین میزبان تیم پدیده مشهد بودند و موفق شدند در ادامه نتایج درخشان هفته های اخیر خود با شوت دیدنی مهدی ترابی ضمن کسب 3 امیتاز این مسابقه تا رده سوم جدول نیز صعود کنند.

هر چند نیمه اول دیدار سایپا و پدیده باحملات شگردان دایی شروع شد اما در ادامه  میهمان مشهدی موفق شد، سازمان دفاعی خود را  در زمین مسابقه ایجاد کنند تا موقعیت آنچنانی نیز روی دروازه ها ایجاد نشود.

در نیمه دوم با تغییراتی که علی دایی در ترکیب سایپا ایجاد کرد، این تیم شکل هجومی تری به خود گرفت و توانست موقعیت هایی را روی دروازه پدیده ایجادکند ودر نهایت نیز در دقیقه ۶۴ بازی مهدی ترابی پشت محوطه جریمه پدیده صاحب توپ شد و با ضربه‌ای سرکش از فاصله ۳۰ متری توپ را به کنج دروازه حریف فرستاد.

در سوی دیگر میدان شاگردان مهاجری بیشتر چشم به ضدحملات دوخته بودند. بعد از گل سایپا پدیده کمی هجومی تر بازی کرد اما راه به جایی نبرد  تا نارنجی پوشان 3 امتیاز ارزشمند دیگر به اندوخته خود اضافه کنند.

نارنجی پوشان پایتخت  با این پیروزی 34 امتیازی شدند تا موقتا و پیش از پایان هفته 21 لیگ برتر در جایگاه سوم قرار گیرند. مهدی ترابی نیز با این گل زیبا تعداد گلهای خود در لیگ برتر هفدهم را به عدد 7 رساند.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین