دومین برد متوالی شاگردان دایی در لیگ برتر هفدهم؛ سایپا، استقلال خوزستان را در اهواز مغلوب کرد

تیم فوتبال سایپا در مصاف با تیم استقلال خوزستان موفق شد با تحمیل شکست به این حریف دومین برد متوالی خود را در هفته سوم رقابتهای لیگ برتر هفدهم، ثبت کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ شاگردان دایی در هفته سوم رقابت های لیگ برتر، ساعت 2:30 روز پنجشنبه (19 مردادماه) در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف تیم استقلال خوزستان رفتند که موفق شدند با نتیجه 2 بر یک میزبان خود را مغلوب کنند تا بعد از غلبه صنعت نفت، در مصاف با دومین حریف خوزستانی نیز پیروز باشند.

این گزارش حاکی است؛ هرچند تیم سایپا نیمه اول مسابقه را هجومی آغاز کرد اما با درخشش شیخ ویسی، دروازبان استقلال خوزستان، موفق نشد از موقعیت های خطرناک خود بهره گیرد و نیمه اول بدون رد و بدل شدن گلی به پایان رسید.

در دقیقه 56 بازی، سانتر روزبه شاه علیدوست به عباس زاده رسید تا این بازیکن دروازه شیخ ویسی که در فصل جدید گلی دریافت نکرده بود را باز کند.

سه دقیقه بعد نوبت به علی قلی زاده مهاجم جوان وخوش آتیه نارنجی پوشان رسید تا بعد ازتوپ ربایی و حرکت زیبای انفردای، دومین گل شاگردان دایی را دراین مسابقه به ثمر برساند.

در دقیقه ٧٥ رضا کرملا چعب با ضربه سر یکی ازگل های خورده میزبان را جبران کرد اما در ادامه شاگردان دایی به خوبی موفق شدند با یک بازی منطقی برتری خود را حفظ کنند تا 3 امتیاز با ارزش را از این دیدار سخت خارج از خانه کسب کنند.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین