سایپا بر بازی مسلط بود؛ دایی: برد با حداقل اختلاف گل، کمترین حق ما بود

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: نیمه دوم بربازی مسلط بودیم که توانستیم به دو گل برسیم اما برد با حداقل گل و برتری، کمترین حق ما برای پیروزی بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ علی دایی، سرمربی تیم فوتبال سایپا در نشست خبری پس از پیروزی 2 بر یک مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: بازی را خوب شروع کردیم و موقعیت‌های خیلی خوبی داشتیم که می‌توانستیم نیمه اول کار را تمام کنیم اما در نیمه دوم بر بازی مسلط بودیم و توانستیم به دو گل برسیم در ادامه نیز موفق شدیم بازی اداره کنیم و پیروز شویم.این کمترین حق ما بود که با حداقل اختلاف گل به برتری برسیم.

وی ادامه داد: هنوز آن تیمی نشده‌ایم که مد نظر من است. باید هماهنگ‌تر شویم و مشکلات را در طول تمرینات برطرف کنیم. به همه بازیکنانم ایمان و اعتقاد دارم و شک نکنید که شرایط مان بهتر هم خواهد شد. تلاش می‌کنیم بازی به بازی شرایط مان در لیگ بهتر شود.

سرمربی تیم فوتبال سایپا خاطرنشان کرد: به خوبی حریف را آنالیز کرده بودیم و در تمرین هم روی نقاط ضعف استقلال خوزستان کار کرده بودیم. به نظر من بازیکنانم به خوبی دستورات کادر فنی را در زمین اجرا کردند. برنامه های تاکتیکی مد نظر کادرفنی به خوبی در زمین پیاده شد و توانستیم پیروز شویم.

دایی افزود: شما صحنه‌ای که ترابی اخطار گرفت را ببینید. قبل از آن کولیبالی مرتکب خطای هند در محوطه جریمه شد و داور پنالتی ما را نگرفت، اما من تلاش کردم نیمکتم را آرام کنم. در مقابل اعضای نیمکت تیم حریف دائم در حال اعتراض بودند و کسی به آنها تذکر نداد. بهمن روشنایی کارهایی می‌کرد که من تا کنون در عمر فوتبالی‌ام ندیده بودم. در تمام طول بازی سعی کردم نیمکتم را آرام کنم و بسیار کمتر از تیم حریف اعتراض کردیم.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین