مهاجم تیم فوتبال سایپا معتقد است این تیم پتانسیل و توانایی حضور در جمع مدعیان قهرمانی لیگ برتر را داراست.

اطلاعات تکميلي

  • روتیتر

    روتیتر خبر

علی قلی‌زاده: از 10 سالگی در سایپا حضور دارم

علی قلی‌زاده وینگر تکنیکی سایپا، یکی از چهره‌های خاص در بازی این تیم برابر استقلال بود و توانست در لیست تیم منتخب هفته که توسط کارشناسان فوتبال کشور معرفی می شود، قرار بگیرد.

بعد از دیدار تیم فوتبال سایپا تهران و استقلال تهران در هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر فوتبال کشور، کارشناسان ورزشی برترین های هفته را معرفی کردند.

شرکت فرهنگی ورزشی سایپا با ارسال پیامی، روز جهانی عکاس را به تمامی هنرمندان این عرصه، خصوصا عکاسان ورزشی تبریک گفت.

سرمربی تیم فوتبال سایپا، گفت: با انجام یک بازی تاکتیکی حاکم بر بازی شدیم. به گل رسیدیم و موقعیتی به استقلال ندادیم.

تیم فوتبال سایپا در مصاف با تیم استقلال تهران موفق شد با تحمیل شکست به این حریف پرآوازه سومین برد متوالی خود را در هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر هفدهم، ثبت کند.

سرمربی سایپا گفت: برای ما بازی در دستجردی یا تختی فرقی ندارد و سایپا در این بازی 3 امتیاز را می‌خواهد. به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا، علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با استقلال اظهار داشت: سومین سالگرد مهدی نفر را تسلیت می‌گویم. بازی سنگینی داریم و به هیچ عنوان دوست نداریم امتیازی از دست بدهیم.

طبق اعلام سازمان لیگ فدراسیون فوتبال ، مصاف تیم فوتبال سایپا و استقلال در هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر در ورزشگاه تختی برگزار خواهد شد.

تیم جوانان سایپا در هفته هشتم لیگ پایه فوتبال باشگاه های تهران، تیم دیاکو را مغلوب کرد.

در هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر فوتبال کشور، سایپا و استقلال تهران ساعت 20:45 روز پنجشنبه (26 مرداد ماه) در ورزشگاه دستگردی به مصاف هم می روند که این دیدار را محمد حسین زاهدی فر قضاوت خواهد کرد.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین