احسان قائم مقامی، کاپیتان تیم شطرنج سایپا بعد از کسب عنوان قهرمانی رقابتهای جام باشگاه های آسیا، امروز با رضا درویش، مدیرعامل این باشگاه دیدار و گفتگو کرد.

تیم والیبال سایپا تمرینات آماده سازی خود را در دو نوبت صبح و عصر در سالن شهدای کارگر باشگاه، پیگیری می کند.

باشگاه سایپا با انتشار پیامی شهادت محسن حججی که تا آخرین قطره خونش در دفاع از اهل بیت عصمت و طهارت ایستادگی کرد را تبریک و تسلیت گفت.

رقابت های فوتبال پایه لیگ باشگاه های تهران؛ مصاف امید سایپا و مقاومت مساوی شد

کاپیتان تیم فوتبال بزرگسالان سایپا گفت: یکی از بزرگترین اهداف سایپا در فصل جاری کسب یکی از عناوین برتر لیگ و راهیابی به رقابتهای جام باشگاه های آسیاست.

پیش از مسابقه سایپا تهران و تیم ملی نوجوانان: علی دایی سرمربی سایپا،با حضور در جمع ملی پوشان نوجوان، با ابراز امیدواری از شرایط این تیم،آنها را به بكار بردن تمام تلاش و توان خود برای موفقیت تیم ملی كشورشان تشویق كرد.بعد از صحبت های سرمربی سایپا، عباس چمنیان سكاندار تیم ملی نوجوانان ایران از دایی بابت حمایت و سخنان او تشكر كرد.همچنین وی در پایان مسابقه با رفتن به سمت محمد دایی مربی نارنجی پوشان به گپ و گفتگو با وی پرداخت.

تیم فوتبال سايپا امروز در یک دیدار دوستانه و تدارکاتی به مصاف تیم ملی نوجوانان رفت و موفق به کسب پیروزی یک بر صفر شد.

تلاش تیم های فوتبال نونهالان سایپا و ایرانمهر در ورزشگاه شهید چمران با نتیجه مساوی خاتمه یافت.

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: نیمه دوم بربازی مسلط بودیم که توانستیم به دو گل برسیم اما برد با حداقل گل و برتری، کمترین حق ما برای پیروزی بود.

تیم فوتبال سایپا در مصاف با تیم استقلال خوزستان موفق شد با تحمیل شکست به این حریف دومین برد متوالی خود را در هفته سوم رقابتهای لیگ برتر هفدهم، ثبت کند.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین