تیم فوتبال سایپا در مصاف با قهرمان فصل گذشته لیگ برتردر حالی مغلوب شد که اشتباهات خط دفاعی نارنجی پوشان نقش زیادی در شکل گرفتن نتیجه داشت.

سرمربی سایپا گفت: برای پیروزی به بازی پرسپولیس می‌رویم و ان‌شاءالله هرکس بهتر بازی کرد برنده شود.

باشگاه سایپا، طی پیامی هشتم آبان ماه( 30 اکتبر) که ازسوی فیفا به عنوان روز جهانی مربی نام‌گذاری شده است را به تمامی مربیان تیم های فوتبال کشور و به خصوص مربیان این باشگاه تبریک گفت.

اطلاعات تکميلي

  • روتیتر

    اخبار تیم پایه

سایپا جشنواره نوباوه های فوتبال تهرانی برگزار می کند

شرکت فرهنگی ورزشی سایپا، در راستای استعدادیابی و معرفی پتانسیل های فوتبالی موجود به ورزش کشور، جشنواره ای با حضور نوباوه های 11،12 و 13 سال فوتبال کشور برگزار می کند.

اطلاعات تکميلي

  • روتیتر طاها شریعتی و محمد شریفی به ترکیب تیم ملی جوانان کشور اضافه شدند

سایپا باشگاهی با بیشترین نماینده؛

با اضافه شدن طاها شریعتی و محمد شریفی به ترکیب اردوی تیم ملی جوانان کشور به منظور حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا در اردن، سایپا دارنده بیشترین سهمیه در تیم ملی جوانان کشور لقب گرفت.

مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: به اعتقاد من پرسپولیس در چند هفته‌ اخیر بازی‌های سخت و فشرده‌ای را پشت‌سر گذاشته و فرصت مناسبی است تا شکستش دهیم.

مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: به اعتقاد من پرسپولیس در چند هفته‌ اخیر بازی‌های سخت و فشرده‌ای را پشت‌سر گذاشته و فرصت مناسبی است تا شکستش دهیم.

اطلاعات تکميلي

  • روتیتر قابت های فوتبال پایه لیگ باشگاه های تهران

امید سایپا، مقابل بادران پیروز شد

 تبم امید سایپا در هفته نوزدهم لیگ پایه فوتبال باشگاه های تهران، مقابل تیم بادران به برتری دست یافت.

اطلاعات تکميلي

  • روتیتر راهنمای فاکس اسپورت برای بازیکن یاب های اروپایی

طاها شریعتی و محمد شریفی را بخرید!

رقابت های جام جهانی زیر 17 سال در کشور هندوستان برگزار شد و ایران عملکرد بسیار خوبی در رقابت ها داشت و توانست برای اولین بار به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند و پرچم آسیا را در این مسابقات بالا نگه دارد.
نوجوانان ایران، تنها مغلوب اسپانیای فینالیست شدند اما چند نوجوان ایرانی در این دوره از مسابقات مانند ستاره های واقعی ظاهر شدند که به زودی می تواند فوتبال را در آسیا یا حتی اروپا را تسخیر کنند.
وبسایت فاکس اسپورت آسیا نگاهی به ستاره‌های آسیایی انداخته و 6 بازیکن که شامل 3 بازیکن از تیم ملی ایران و یک بازیکن از ژاپن، عراق و هند است را بررسی کرده است.

کامبیز آبیار با حمایت شرکت فرهنگی ورزشی سایپا در رقابتهای دو صحرانوردی استان تهران موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین