مجموعه سایپا با تیمداری در فوتبال پایه خود را یکی از متولیان صاحب مکتب در فوتبال کشور معرفی کرده است. در فصل 96-97 نیز در این راه همانند ادوار گذشته ثابت قدم بود

اطلاعات تکميلي

  • روتیتر آغاز مرحله دوم رقابت های لیگ برتر والیبال نوجوانان کشور؛

سایپا تهران، هاوش گنبد را مغلوب کرد

تیم والیبال نوجوانان سایپا درنخستین مسابقه خود درمرحله دوم رقابت های لیگ برتر والیبال کشور، مقابل تیم هاوش به برتری دست یافت.

اطلاعات تکميلي

  • روتیتر تداوم پیروزهای نارنجی پوشان در لیگ برتر والیبال کشور؛

سایپا تهران، ساری 21 را  شکست داد

بلند قامتان والیبال سایپا تهران در ادامه  برد های ار زشمند هفت های اخیر خود، موفق شدند تیم سخت کوش ساری 21 را در شهر ساری مغلوب کنند

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ هفته هشتم دوربرگشت سی و یکمین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های مردان ایران، جام «شهید حججی» روزچهارشنبه (4 بهمن ماه) در شهرهای مختلف برگزار شد که تیم والیبال سایپا تهران این هفته از ساعت15در سالنرسول حسینی ساری،میهمان تیم ساری 21 بود  و موفق شد حریف خود را در حالی که کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال نیز از نزدیک تماشگر این دیدار بود با نتیجه 3 بر 2 مغلوب کند

بلند قامتان نارنجی پوش دست های دوم و چهارم  را با نتیجه 17 بر 25 و 22 بر25 به میزبان مسابقه واگذار کردند اما در دست های اول ، سوم و پنجم به ترتیب با نتیجه 25 بر 18 ، 25 بر 16 و 15 بر 10 ساری 21 را مغلوب کردند تا در نهایت ضمن برتری در این مسابقه صاحب 2 امتیاز ارزشمند از این دیدار خارج از خانه و نفسگیر شوند.

سایپا با دو امتیاز مسابقه ساری در مجموع 41 امتیازی شد و با 14 برد  موقتادر مکان دوم جدول  جای گرفت.

 

دروازه بان سایپا گفت: تیم سایپا شرایط خیلی خوبی دارد ،روند روبه رشد این تیم کاملا محسوس است و از نظر نتیجه گیری نیز این هفته نتایج خوبی کسب کرده است.

سرمربی سایپا گفت: بازی با پدیده مهم‌ترین بازی فصل ماست چراکه بازیکنانم خیلی انگیزه دارند تا نتیجه دور رفت را جبران کنند.

اطلاعات تکميلي

  • روتیتر در مراسم تقدیر از باشگاه های برتر ورزش کشور؛

از رضا درویش، مدیرعامل باشگاه سایپا تجلیل و قدردانی شد

در مراسم تجلیل از باشگاه های برتر، ازمدیرعامل باشگاه سایپا به عنوان یکی از برترین های ورزشی کشور تقدیر شد.

فرشاد سعیدی گفت: امیدوارم این فصل سایپا در دیدار فینال حاضر باشد هر چند کار دشواری است چراکه قدرت تیم های بالای جدول بسیار نزدیک به هم است.

سایپا دراین هفته بازیهای تماشاگرپسندی ارائه می کند که در کنار این بازی زیبا، نتایخ درخشانی نیز کسب کرده است و با هدایت محمد شعبان خمسه در اکثر مسابقات پیروز بوده است.

سرمربی، مربی و مدیر تیم ملی والیبال ایران با حضور در مجموعه فرهنگی ورزشی سایپا ضمن دیدار با مدیران ارشد این باشگاه از تمرین نارنجی پوشان بازدید کردند.

با حکم مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، امیرهوشنگ نوده فراهانی عضو هیات مدیره باشگاه سایپا شد.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین