تیم فوتبال سایپا در حالی در هفته نوزدهم رقابتهای لیگ برتر میهمان حریف نامدار خود است که در دور رفت رقابتها موفق شد استقلال را مغلوب کند و با توجه  به برد روحیه بخش شاگردان دایی در هفته قبل مقابل و استقلال خوزستان، این تیم عزم خود را جزم کرده است تا در وزشگاه آزادی استقلال را نیز با شکست بدرقه کند.

محمد اللهیاری گفت: باشگاه‌هایی مثل سایپا به تیم‌های پایه اهمیت و توجه ویژه‌ای دارند و به همین دلیل است که این تیم‌ها در عرصه بازیکن‌سازی موفق هستند. اکنون بازیکنانی مثل مهدی ترابی، علی قلی‌زاده و حسین کامیاب محصول تیم‌های پایه سایپا هستند که به لیگ برتر و حتی رده ملی رسیده‌اند.

 عباس زواره گفت: در صورتی که در لیگ فوتبال پایه تهران نیز نظارت داوری وجود داشته باشد، بی تردید از خطاهای داوری کاسته و به افزایش سطح این مسابقات منجر خواهد شد.

اطلاعات تکميلي

  • روتیتر رکوردی بی نظیر در تیم های پایه فوتبال سایپا؛

نمره امیدها 20 شد

 تیم فوتبال امید سایپا در رقابت های 96-97 لیگ پایه توانسته است بیست هفته، بدون شکست را پشت سر گذاشته و موفق به ثبت یک رکورد شود.

 باشگاه سایپا در پیامی، درگذشت خواهر عنایت اله آتشی، مشاور مدیرعامل  این باشگاه و پیشکسوت ورزش بسکتبال را تسلیت گفت.

اطلاعات تکميلي

  • روتیتر تعقیب و گریز خودرو سازان درهفته شانزدهم لیگ برتر والیبال

نبرد سایپا در برابر تیم ملی والیبال

هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال فردا چهارشنبه 20 دی ماه با برگزاری 6 دیدار در شهرهای مختلف پیگیری می شود و تیم سایپا که هفته گذشته با غلبه برپیکان به جایگاه سوم جدول صعود کرد، این هفته در صدد تثبیت جایگاه خود است.

هفته پایانی شانزدهمین دور رقابت های لیگ برتر شطرنج کشور (جام اندیشمندان) بهمن ماه و به میزبانی اصفهان برگزار می شود. دو تیم دانشگاه آزاد بندرعباس و سایپا تهران رقابت نزدیکی برای قهرمانی در فصل جاری لیگ برتر شطرنج کشور دارند.

طبق برنامه ریزی فدراسیون والیبال، بندر انزلی میزبان جوانان سایپا و 7 تیم دیگر حاضر در مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر والیبال جوانان کشور، خواهد بود.

اطلاعات تکميلي

  • روتیتر هفته ای شگفت انگيز برای نارنجی پوشان

تداوم رشد، توسعه و پویایی ورزش در سایپا

 پیروزی های ارزشمند نارنجی پوشان پایتخت در هفته ای فراموش نشدنی و ماندگار، نشان از رشد، توسعه و پویایی ورزش در این مجموعه ورزشی و فرهنگی کشور است.

اطلاعات تکميلي

  • روتیتر تداوم بردهای سایپا در رقابت های فوتبال پایه لیگ باشگاه های تهران؛

نارنجی پوشان امید، دارایی نوین را مقتدرانه مغلوب کردند

 تبم امید سایپا در  لیگ پایه فوتبال باشگاه های تهران، مقابل تیم داریی نوین  به  یک برتری  پرگل و مقتدرانه  دست  یافت تا نتاییج درخشان نارنجی پوشان پایتخت در این هفته کامل شود.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین