باشگاه سایپا، روز جوان را تبریک گفت

باشگاه سایپا، روز جوان را تبریک گفت

باشگاه سایپا، طی پیامی میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به جوانان  غیور و تلاشگر این مجموعه فرهنگی ورزشی  وگروه خودروسازی سایپا تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ در متن پیام مدیرعامل این شرکت آمده است؛

بی شک اعتلاء و پویایی هر جامعه در گرو وجود جوانانی است که در درون آن جامعه پرورش یافته، برای پیشرفت آن گام برداشته و با کار و تلاش خود،آینده ای بهتر برای همنوعانشان رقم می زنند و جوانان ایران اسلامی همواره به‌ واسطه پیروی از اهل‌بیت (ع) و با بهره‌مندی از تعهد، تخصص، غیرت، خودباوری و ایمانی که دارند، نقش چشم‌گیر و قابل توجهی در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، دوران دفاع مقدس، سازندگی و عمران کشور و همچنین افتخار آفرینی های  ورزشی در عرصه آسیایی و جهانی داشته‌اند.

باشگاه سایپا به عنوان عضوی از جامعه بزرگ و ارزشمند ورزش کشور که در قریب به ۳ دهه حیات خود همواره مهد پروش جوانان خوش نام و افتخار آفرین برای ورزش کشور بوده است میلاد حضرت علی اکبر(ع)، جوان تاریخ ساز عاشورا، و روز جوان را به تمامی جوانان ، تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت، سربلندی و بهروزی جوانان و نوجوانان ایران اسلامی را در مسیر رشد و اعتلای روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند متعال مسئلت دارد.

امید است جوانان و نوجوانان عرصه ورزش و صنعت در گروه معظم خودرسازی سایپا نیز با روحیه‌ای سرشار از امید و تلاش در مسیر سازندگی و اعتلای نام ایران اسلامی گام بردارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *