با قهرمانی رالی کشور، به استقبال مسابقات خاورمیانه می رویم

با قهرمانی رالی کشور، به استقبال مسابقات خاورمیانه می رویم

داراغزنوی گفت: تیم سایپا در دومرحله قبلی رقابت های رالی قهر مانی کشور، با درایت رانندگان خود موفق به قهرمانی شده است و قطعا با نوسازی خودروها، چنین نتایجی در دو بخش انفرادی و تیمی تداوم خواهد داشت.
دارا غزنوی سرپریت تیم رالی سایپا پس از تکرار قهرمانی این تیم در مرحله دوم مسابقات قهرمانی کشور که در شهر ساری برگزار شد، در گفتگو با روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا، ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: مرحله نخست رقابت های رالی کشور در شهر جدید پرند برگزار شد که تیم سایپا با دو خودروی پراید و ریو و موفق به کسب عنوان قهرمانی شده بود.
وی در ادامه افزود: مرحله دوم این دوره از مسابقات نیز، هفته گذشته به میزبانی ساری در مسیر جنگلهای فولاد محله به سمت کیاسر به طول۲۶۰ کیلومتر برگزار شد که تیم سایپا عنوان قهرمانی مرحله اول خود را تکرار کرد.
غزنوی با اشاره به حضور سایپا با خودروهای پراید و ریو تصریح کرد: متاسفانه خودروی سراتو برای این مرحله مهیا نشد و با توجه به اینکه طبق قوانین جدید فدراسیون، مسابقات این فصل بدون تفکیک کلاس و حجم موتور برگزار می شود، قطعا با خودروهای مانند پراید و ریو که چندین دوره در مسابقات حضور داشته و فرسوده شده اند، رقابت با خودروهای جدید سایر تیم ها بسیار دشوار است و به همین دلیل رانندگان سایپا در انفردای از قهرمانی بازماندند. هرچند نتایج تیمی برای باشگاه ها اهمیت بیشتری دارد و عناوین انفرادی به نام راننده ثبت خواهد شد اما راننندگان سایپا با ایثار و از خودگذشتگی موفقیت سایپا را رقم زدند.
سرپرست تیم رالی سایپا با اشاره به برگزاری مرحله سوم رقابت ها در شهر شیراز اظهار داشت: تیم اتومبیلرانی سایپا بعد از کسب عنوان قهرمانی در سطح کشور، به استقبال مسابقات رالی خاور میانه که در شیراز برگزار می شود خواهد رفت. این مسابقات که یک پیکار بین المللی است و به رقابتهای رالی خاور میانه یا “مرک” معروف است از اواسط شهریورماه آغاز می شود که امیدواریم با نوسازی خودروهای سایپا عنوان قهرمانی این مسابقات را نیز تصاحب کنیم.
غزنوی در خاتمه ضمن قدر دانی از حمایت های مدیریت باشگاه سایپا خاطرنشان کرد: بی شک تداوم برگزاری نشست و ادامه همراهی و حمایت مدیران باشگاه سایپا می تواند مسیر را برای کسب نتایج در خود نام این گروه بزرگ خودروسازی کشور، هموار سازد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *