سایپا، مغلوب شهرداری ارومیه شد

سایپا، مغلوب شهرداری ارومیه شد

تیم والیبال سایپا که  برای برگزاری هفته هفدهم لیگ برتر راهی ارومیه شده بود معلوب تیم شهرداری این شهر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛  هفته هفدهم سی امین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های مردان ایران، جام «شهدای منا»  روز  چهارشنبه (۲۲دی ماه) در شهرهای مختلف برگزرا شد که در یکی از این مسابقات تیم سایپا میزبان شهردای ارومیه بود ودر نهایت با نتیجه ۳  بر یک مغلوب میزبان خود شد.

تیم والیبال شهرداری ارومیه در ورزشگاه ۶ هزار نفری غدیر این شهر در حالی میزبان تیم سایپای بود که سرمربی و پاسور ایتالیایی خود را برای سومین هفته پیاپی در اختیار نداشت.

در این دیدار در پایان ست نخست سایپا ۲۵ بر ۲۳  شهرداری ارومیه را  مغلوب کرد. اما در ست دوم  و در حالیکه تیم شهرداری ارومیه بازی را خوب آغاز نکرده و از رقیب عقب افتاده بود با حمایت تماشاگران خود موفق شد در امتیازهای پایانی جبران مافات کرده و در نهایت ۲۵ بر ۲۳  شاگردان آرمات را  مغلوب کرد.

در ست سوم هر دو تیم بازی نزدیکی را به نمایش گذاشتند اما در نهایت این تیم شهرداری ارومیه بود که موفق شد زودتر از سایپا به امتیاز ۲۵ برسد در حالیکه سایپا ۲۳ امتیاز بدست آورد.

در ست چهارم نیز شهردرای ارومیه ۲۵ بر ۲۱ سایپا را از پیش رو برداشت و به این ترتیب تیم شهرداری ارومیه ۳ به ۱ سایپا تهران را با شکست بدرقه کرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *