سایپا ماشین سازی را  مغلوب کرد و ماندگار شد

سایپا ماشین سازی را  مغلوب کرد و ماندگار شد

شاگردان حسین فرکی با غلبه بر ماشین سازی ضمن کسب سه امتیاز شیرین هفته پایانی، بقای خود در رقابتهای لیگ برتر را نیز تثبیت کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ تیم فوتبال سایپا در چارچوب هفته پایانی شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برت راس ساعت ۱۸ روز پنجشنبه(۱۴ اردیبهشت ماه) در ورزشگاه پاس قوامین میزبان تیم سقوط کرده ماشین سازی تبریز بود و در حالی که بدون توجه به سایر نتایج هفته پایانی، نیاز حداقل امتیاز دراین مسابقه داشت، موفق شد با یک گل برنده مسابقه باشد تا ضمن کسب پیروزی شیرین در هفته پایانی، بقای خود را نیز تضمین کند. البته با توجه به شکست قمی ها، سایپا با تساوی نیز در لیگ باقی می ماند اما این تیم گل برتری را در برابر حریف خود به ثمر رساند تا خیال خود را به طور کامل راحت کند.

بازی با حملات نارنجی پوشان شروع شد و این تیم در دقایق ابتدایی چند بار دروازه حریف را تهدید کرد اما سودی از آن نبرد.

در ادامه ماشین سازان نیز پیش کشیدند و یکی دوباری روی دروازه حریف خطرساز شدند که این خطرات برای این تیم نیز گلی به همراه نداشت.

در نیمه دوم نیز دو تیم کم و بیش دروازه یکدیگر را با خطر مواجه ساختند اما هیچکدام از آن توپ ها راهی به دروازه دو تیم نداشت تا بازی با تساوی پیش برود تا اینکه یکی از تعویض های فرکی جواب داد و جعفری جوان و تازه به میدان آمده در دقیقه ۴+۹۰ موفق شد گل برتری را درون دروازه کند و همین گل سه امتیاز حیاتی را برای خودروسازان به همراه داشته باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *