سایپا مغلوب صنعت نفت آبادان شد

سایپا مغلوب صنعت نفت آبادان شد

تیم فوتبال سایپا درحالی نتیجه را به میهمان آبادانی خود واگذار کرد که در این مصاف ۳ بار تیر دروازه نقتی ها را به لرزه درآورد.

به گزراش روابط عمومی شرکتف رهنگی ورزشی سایپا؛  تیم فوتبال سایپا  در چارچوب هفته ۲۸ رقابت های لیگ برت فوتبال کشور، راس ساعت ۱۷:۴۵ در ورزشگاه پاس قوامین میزبان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بود و درحالی برای اظمینان از بقا در رقابت های لیگ برتر به سه امتیاز این مسابقه نیاز مبرم داشت در نهایت و به رغم اینکه  ۳ بار توپ را به تیر دروازه حریف کوبید با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب شد.

این گزارش حاکی است؛ در دقیقه ۲۱،تیم صنعت نفت با استفاده از ضد حمله خود  و روی حرکت علی هلیچی از کناره و ارسال وی روی دروازه حامد لک با ضربه فنی رضا جبیرهگل اول مسابقه ثبت شد.

پس از این گل سایپا برای جبران دوباره یکپارچه حمله شد و حتی در اواخر نیمه اول تیر درواره حریف را به لرزه درآورد آما نتیجه تغییر نکرد

فشار سایپا در نیمه دوم مسابقه همچنان تدوام داشت واما در دقیقه ۷۷  و د ریکی از معدود ضد حملات نفتی ها یک ارسال به موقع که از بین مدافعان سایپا نیز عبورکرد در قلب دفاع این تیم به نیک نفس رسید تا با ضربه ای دقیق دروازه سایپا را برای دومین بار باز کند.

تیم فوتبال سایپا در ادامه  حملات خود در دقایق پایانی مسابقه دو بار دیگر تیر دروازه حریف را به لرزه در آورد و به رغم شایستگی، مغلوب بی رحمی فوتبال شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *