فرکی: سایپا مقابل استقلال بد شانس بود

فرکی: سایپا مقابل استقلال بد شانس بود

سرمربی تیم فوتبال سایپاگفت: با هدف شکست استقلال وارد زمین شده بودیم، اما با بدشانسی نتیجه را واگذار کردیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ حسین فرکی پس دیدار مقابل استقلال اظهار داشت: مسابقه‌ای را پشت سر گذاشتیم که از قبل پیش‌بینی کرده بودیم، سخت است. با این وجود برای برد به میدان رفتیم. ما حریف را خوب آنالیز کرده بودیم و شاگردانم در طول ۹۰ دقیقه نهایت تلاش خود را برای برد انجام دادند. در این مسابقه مساوی هم ما را راضی نمی‌کرد، اما به هر حال با وجود برتری نتیجه را واگذار کردیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا افزود: ما امروز با بازی خوبی که مقابل استقلال انجام دادیم و مردم در تلویزیون را تماشا کردند، نشان دادیم که تیم باکیفیتی هستیم و جایگاه‌مان نباید اینجای جدول باشد. این تازه یکی از بازی‌های خوب ما بود که مثل بقیه بازی‌ها پنهان نماند. به هر حال اتفاقات خوبی در این بازی رخ نداد و ما متأسفانه دو تعویض اجباری داشتیم که به خاطر آن مجبور شدیم تغییر تاکتیک دهیم.

فرکی خاطر نشان کرد: امروز بازی یک بر صفر باخته را با تساوی عوض کردیم و مردم دیدند که به هیچ عنوان شایسته شکست نبودیم. دو اتفاق مهم در پایان بازی رخ داد، اول اینکه ما در آخرین لحظات بازی توانستیم گل تساوی را به حریف بزنیم، اما در بدترین زمان ممکن نیز گل دوم را دریافت کردیم. امیدوارم بتوانیم بازی خوب امروز خود را در دیدارهای آینده ادامه دهیم. ضمن اینکه دو بازیکن خوب ما امروز محروم بودند و در بازی‌های آینده در ترکیب تیم قرار خواهند گرفت.

سرمربی تیم سایپا تصریح کرد: پیش‌بینی ما این بود که استقلال روی ضربات ایستگاهی، کرنر و اوت دستی‌ها بسیار خطرناک است، اما متأسفانه روی این ضربات دقت کامل نداشتیم و دو گل دریافت کردیم. اگر بخواهیم این صحنه‌ها را نادیده بگیریم استقلال در جریان بازی هرگز نمی‌توانست به دو گل برسد. متأسفانه امروز روز بدشانسی ما بود و روز خوش‌شانسی استقلال.

وی در پایان راجع به اخراج ایوب کلانتری و اشتباه داور در بیرون فرستادن این بازیکن از زمین عنوان کرد: در آن صحنه داور متوجه نشد که کلانتری دومین کارت زردش را گرفته است، اما با توجه به اینکه هم من و هم خود بازیکن قضیه را می‌دانستیم، کمک داور به درستی به داور گفت که کلانتری باید اخراج شود و او هم این بازیکن را از زمین به بیرون فراخواند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *