فرکی: ماندن سایپا در لیگ قطعی می شود

فرکی: ماندن سایپا در لیگ قطعی می شود

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: نارنجی پوشان در پی کسب پیروزی برابر صنعت نفت آبادان هستند تا بقای این تیم در لیگ برت قطعی شود.

به‌ گزارش شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ حسین فرکی،سرمربی تیم فوتبال سایپا در نشست خبری پیش از دیدار با صنعت نفت آبادان، اظهار داشت:هرچند بر خلاف دوره‌های گذشته قهرمان لیگ پیشاپیش مشخص شده است اما هم چنان در انتهای جدول حساسیت وجود دارد. چهار تیم تلاش می‌کنند که از سقوط فرار کنند و وضعیت تیمی ما در جدول رده‌بندی چندان خوب نیست.

وی افزود: ما در بازی پیش‌رو به دنبال پیروزی هستیم. رویارویی با صنعت نفت یک بازی نزدیک است، زیرا در جدول رده‌بندی فقط  مقدار کمی با یکدیگر فاصله داریم و به دنبال این هستیم که ماندن خود را قطعی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا ادامه‌ داد: فیروز کریمی برای صنعت نفت تلاش کرده است و این تیم در حال‌ حاضر از تیم‌های خوب لیگ محسوب می‌شود که از هواداران خون گرمی بهره می‌برد. امیدوارم که فردا با پیروزی برابر صنعت نفت این نگرانی‌ها از بین برودآن چیزی که مهم است این که پیروزی  فردا برای ما اهمیت زیادی دارد.

فرکی درباره اینکه مدیران سایپا برای فصل آینده نیز از او برنامه خواسته‌اند، خاطرنشان کرد: چندان روی این موضوع تمرکز ندارم. با این حال باشگاه همیشه به من لطف و محبت داشته است. اعضای هیئت مدیره که در رأس آنها آقای درویش است نیز همیشه به من محبت داشته‌اند. درویش این فصل یک کار ورزشی و اصولی را دنبال کرد و به نظرم سایپا با مدیریت او آینده خوبی خواهد داشت. هم‌اکنون چیزی که برای من اولویت دارد موفقیت در سه بازی پیش رو خواهد بود و درباره آن هم در زمان خودش می‌توان خیلی صحبت‌ها را انجام داد. چیزی که اکنون اهمیت دارد این است که همیشه از من حمایت شده است و از مسئولان باشگاه ممنونم. من با درویش هم ارتباطی تنگاتنگ دارم که برای پاسخگویی به محبت‌های او تمام تلاشم برای موفقیت سایپا را خواهم کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *