فرکی: هدف صبا کسب یک امتیاز بود

فرکی: هدف صبا کسب یک امتیاز بود

سرمربی سایپاگفت:  صبا مقابل سایپا نمایش بسته‌ای داشت بیشتر به دنبال کسب مساوی بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال سایپا در نشست مطبوعاتی پس از پایان دیدار با صبا اظهار داشت: از عملکرد تیمم رضایت دارم به دنبال سه امتیاز بودیم اما این اتفاق نیفتاد. ما با پنج تغییر وارد بازی شدیم که چهار تغییر آن به دلیل مصدومیت و محرومیت‌ها بود. مهدی ترابی هم مدت‌ها بین ما نیست اما امیدوار هستیم زودتر به جمع ما اضافه شود؛ ؛

وی افزود: صبا دو پیروزی در دو مسابقه اخیر داشت اما مقابل ما نمایش بسته‌ای داشت و به دنبال ضدحملات بود تا به سه امتیاز برسد.

فرکی ادامه  داد: در نیمه اول متاسفانه سه موقعیت گلزنی را از دست دادیم که در ادامه بازی به بازیکنان گفتیم اشتباه نکنند چون هدف صبا مشخص بود و کسب یک امتیاز بیشتر به سود آنها بود؛ در نیمه دوم صبا کمی از لاک دفاعی بیرون آمد اما به جرات می‌توان گفت موقعیتی به این تیم که ذوب‌آهن و سیاه جامگان را شکست داده بود، ندادیم.

او در ادامه گفت: به رغم اینکه بازی‌سازی و مالکیت توپ را  داشتیم و مصمم به پیروزی بودیم اما به این مهم نرسیدیم. نبود چهار، پنج بازیکن اصلی به ضرر ما شد البته جایگزین آنها نیز عملکرد خوبی داشتند.

سرمربی سایپا ادامه داد: تنها نقطه منفی این مسابقه برای ما نگرفتن سه امتیاز بود. سه تعویض انجام دادیم که دو نفر از جوانان تیم بودند و البته انتظار زیادی از آنها نداشتم. نمی‌شود به بازیکن خارجی هم ایرادی گرفت چراکه او را با هزار مشکل در نیم‌فصل به جمع خودمان اضافه کردیم؛ این بازیکن کتر ۱۰ روز است که با تمرین می کند، در یک مسابقه تدارکاتی و برابر گسترش از او بهره بردیم. نمی‌شود به این مهاجم خارجی ایرادی گرفت چون مثل خودم است و شرایطی که او اکنون دارد را تجربه کردم.

وی در رابطه با بازی های پیش رو گفت: چهار مسابقه سخت پیش رو داریم ولی باید از فرصت‌ها استفاده کنیم و نتیجه لازم را بگیریم. در فوتبال ایران بازیکنی که شم گلزنی بالایی داشته باشد هنوز نیست و فقط تیم ما با این مشکل مواجه نبوده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *