فرکی: یک امتیاز در خانه  حریف، رضایت بخش است

فرکی: یک امتیاز در خانه  حریف، رضایت بخش است

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: رتبه سایپا در جدول جایگاه دلخواه ما نیست و همین مسئله روی کیفیت بازیکنان ما تأثیر گذاشته است اما  همین که در خانه حریف یک امتیاز گرفته‌ایم برای من رضایت‌بخش است.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ حسین فرکی در نشست خبری پس از تساوی سایپا مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: برای ما قابل پیش‌بینی بود که بازی سختی داشته باشیم، چون استقلال خوزستان به عنوان نماینده ایران در آسیا نیز نمایش خوبی داشت.

وی در ادامه افزود: باید بازی با برنامه و حساب شده‌ای را مقابل این تیم انجام می‌دادیم. ما در این مسابقه ابتدا برای سه امتیاز می‌جنگیدیم و بعد از آن برای یک امتیاز. شرایط جدول به گونه‌ای است که تیم‌ها برای یک امتیاز می‌آیند و تلاش می‌کنند سقوط نکنند.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در ادامه با بیان اینکه بازیکنان تیمش فشار زیادی را متحمل شده‌اند، تصریح کرد: سعی داشتیم تیم استقلال را کنترل کنیم. ضمن اینکه گرما نیز بازیکنان ما را اذیت کرد و بچه‌ها در جریان بازی اشتباهاتی داشتند. در نیمه دوم شرایط‌ما بهتر شد و کیفیت بازی بالاتر رفت.

فرکی ادامه داد: چند موقعیت خوب داشتیم و تیم حریف نیز یک موقعیت صددرصد داشت که بیت‌سعید از دست داد. دروازه‌بان ما نیز در این بازی عملکرد خوبی از خود نشان داد. این رتبه در جدول جایگاه دلخواه ما نیست و همین مسئله روی کیفیت بازیکنان ما تأثیر گذاشته است. همین که در خانه حریف یک امتیاز گرفته‌ایم برای من رضایت‌بخش است.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در پاسخ به این پرسش که چرا از چند بازیکن باتجربه خود استفاده نمی‌کند، خاطر نشان کرد: ما در نیم‌فصل دوم برخلاف نیم‌فصل اول بازیکنان خیلی خوبی در اختیار داریم. غلامرضا رضایی روی نیمکت است در حالی که می‌تواند بازیکن ثابت ما باشد. حتی فلاح‌زاده و چند نفر دیگر نیز همین شرایط را دارند. در بازی امروز هم تعویض آخر ما به خاطر به تأخیر انداختن در جریان بازی بود و می‌خواستیم زمان بازی را بکشیم. به طور کلی بازیکنان خوبی داریم و از اینکه آنها بیرون از زمین هستند بیشتر از همه خود من ناراحتم، اما مجبورم، چون نیمکت خوبی داریم.

وی در ادامه با بیان اینکه اتفاقاتی در طول فصل افتاده که باعث شده تیم سایپا اکنون در این جایگاه باشد، گفت: خوشبختانه اکنون شرایط بسیار بهتر از ابتدای فصل شده است. ما روی نیمکت ترافیک بازیکن داریم و نگاه به کیفیت بازیکنان و تیم حریف می‌کنیم تا تیم‌مان را درون زمین بچینیم. چیزی که برای ما بیشتر از این‌ها در اولویت است کسب دو برد پی‌درپی است، که متاسفانه تاکنون این اتفاق نیفتاده است.

فرکی درباره کیفیت لیگ جاری گفت: لیگ امسال فراز و نشیب زیادی داشت، اما برخلاف چند فصل گذشته قهرمان خیلی زود مشخص شد و همین جذابیت بازی‌ها را کم کرد.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد اینکه به حضور خود در این تیم ادامه خواهد داد، تصریح کرد: من از فردای خود خبر ندارم و نمی‌دانم چه تقدیری در پیش دارم. خودم خیلی خسته‌ هستم. قبلاً خستگی برای جسم و پاهایم بود، اما الان این خستگی به روحم مربوط می‌شود. در شش هفت سال گذشته نتوانستم پنج روز در کنار خانواده‌ام باشم و هر سال یک عمل پشت سر گذاشته‌ام. روحیه‌ام مناسب نیست اما عاشق کارم و فوتبال هستم. افتخار می‌کنم که در فوتبال نقشی بازی می‌کنم، اما نمی‌دانم راجع به فردا چه بگویم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *