صادقی: به دنبال ولخرجي نبوده و نيستيم

صادقی: به دنبال ولخرجي نبوده و نيستيم
صادقی: به دنبال ولخرجي نبوده و نيستيم/ از مديريت باشگاه بابت حمايت و ايجاد آرامش تشكر مي كنم

ابراهیم صادقی در گفت‌وگو با روابط عمومى باشگاه سايپا در مورد عملکرد سایپا در نقل و انتقالات اظهار داشت: ما جوان‌ترین تیم لیگ هستیم. سعی کردیم به جوان‌ها فرصت بدهیم و فلسفه ما بازیکن سازی بود اما این مسئله در بخش هايي نياز به حضور چند بازيكن باتجربه در كنار نيروي جواني داشت. به همین خاطر سعی کردیم با جذب چند بازیکن با تجربه مانند خالد شفیعی، صادق بارانی،حسین منادی و مرتضی آقاخان اين توازن را در تيم خود برقرار کنیم. 
آنها سابقه خوبی در لیگ دارند و در کنار جوانان‌مان می‌توانند به ما کمک کنند. 
از نگاه خودم و دوستان ورزشي و مديريتي كه دارم، عملكرد ما در نقل و انتقالات خوب بوده چرا كه ولخرجی هم نکردیم. پیشنهاد جذب بازیکن خارجی هم داشتیم اما ترجیح دادیم با توجه به شرایط موجود به بازیکنان  خودمان تکیه کنیم و در این زمینه باید از مدیریت باشگاه هم تشکر کنم که از ما خیلی حمایت کردند.

سرمربی تیم سایپا در مورد جذب مرتضی آقاخان گفت: ما می‌دانستیم که او یک سال و اندی مصدوم بوده. دوست داشتیم به او فرصت دهیم. تست‌های پزشکی کاملی انجام دادیم. از نظر شرایط بدنی خوب است. مصدومیتش کاملا برطرف شده. دوست داریم به او کمک کنیم تا به شرایط خوب فوتبالش برگردد. با شناختی که از شخصیت او دارم می دانم خیلی زود به یکی از مهره های تاثیرگذار تیم تبدیل خواهدشد.
صادقی در مورد اینکه آیا جذب بازیکنان باتجربه نشاندهنده این است که از جوانگرایی دلزده شده، تصریح کرد: خیر، احساسم این است که بهتر بود جوانگرایی را با شیب ملایم‌تری انجام می‌دادم. 17 بازیکن از ما جدا شدند که الان در تیم‌های خودشان ستاره هستند و ما نتوانستیم بازیکنان باتجربه خوبی را جایگزین آنها کنیم. و بنابراین بیشتر به جوانان خودمان تکیه کردیم. البته پشیمان هم نیستیم. در لیست 50 نفره تیم امید 10 نفر از تیم سایپا هستند. همچنین در تیم ملی جوانان هم نفرات خوبی داریم. قطعا این مسیر را ادامه می‌دهیم اما بهتر بود بخشی از کارمان را هم ترمیم کنیم تا نتایج بهتری بگیریم.ما همچنان روی فلسفه خودمان هستیم. سعی می‌کنیم به جوانانمان اهمیت دهیم و نیروهای خوبی را برای فوتبال ملی و همچنین دیگر تیم‌های باشگاهی تربیت کنیم. 

 سرمربي جوان سايپا گفت؛ به همین علت باید  اشاره داشته باشم به تقاضاهاي ديگر تيم ها براي به خدمت گرفتن بازيكنان تيم ما در نيم فصل كه خود نشان از حركت صحيح و اصولي ما در مسير ترسيم شده اول فصل يا همان فلسفه بازيكن سازي است.

سرمربی تیم سایپا در مورد برگزاری اردو در تهران اظهار داشت: باید از مسئولان ورزشی جزیره کیش انتقاد کنم. ما دوست داریم اردوهایمان در کشور خودمان برگزار شود. با توجه به جغرافیایی که داریم هم مکان‌های سردسیر داریم هم مکان‌های گرمسیر. برای برگزاری اردو با مسئولان جزیره کیش صحبت کردیم. زمین کیش آماده نبود. بهتر است آنها بررسی کنند ببینند نیم فصل چه زمانی است تا زمین و سالن وزنه را آماده کنند. 
صادقی ادامه داد:‌ بهتر است ما اردوها را در داخل کشورمان برگزار کنیم. مجموعه سایپا با عواملش حدود 42 نفر می‌شوند و در اردو هتل، غذا، زمین تمرین و سالن وزنه نیاز داریم. وقتی هم به اردو می‌رویم هر بازیکنی خرید می‌کند و بهتر اینکه این هزینه‌ها در کشور خودمان باشد. متاسفانه زمین کیش آماده نبود. چند تیم دیگر هم اردویشان را در آنجا لغو کردند. ما شرایط قشم و چابهار را بررسی کردیم و نمی‌شود در آنجا اردو برگزار کنیم. بندر عباس هم دچار سیل و آبگرفتگی شد که نتوانستیم به آنجا برویم و بنابراین اردویمان را در تهران برگزار کردیم.
وی افزود: بهتر است مسئولین در این زمینه بهتر عمل کنند. باید کمپ‌های تمرینی خوبی در کشور داشته باشیم که مجبور نشویم به کشورهای دیگر برویم. ما یک بازی خیلی خوبی در تهران با سپاهان انجام دادیم و به این خاطر باید از امیر قلعه‌نویی تشکر کنیم. چرا كه بازی خیلی خوبی برای ما بود. راضی بودیم.
نارنجي وفادار در خصوص شرايط اردو در تهران توضيح داد؛ اردو بسيار خوبي بود و تمام شرايط اردويي در حد قابل قبول و مناسبي بود كه جا دارد از مديريت باشگاه بابت فراهم كردن اين اردو  تشكر نمايم.
اردوي ما تا ٢٧ ام ادامه خواهد داشت و برای هماهنگی بیشتر نفرات، دو بازی تدارکاتی دیگر هم در دستور كار داريم كه روز گذشته به مصاف يك تيم ليگ ٢ ايي رفتيم و روز يك شنبه هم يا يك تيم ليگ برتري ديدار خواهيم داشت.

سرمربي سايپا شرايط تيم و آمادگي براي شروع شايسته در ليگ را اينگونه توضيح داد؛ در نيم فصل اول هم تيم را بر اساس برنامه اعلام شده از قبل به مرز آمادگي رسانده بوديم كه تاخير در شروع اولين ضربه به تيم ما بود و حالا نيز با برنامه پيش مي رويم و تيم از آمادگي خوبي برخوردار است و من به تيمم اعتقاد كامل دارم و مطمئن هستم كه مي توانيم به جايگاه مناسبي در جدول دست يابيم.
صادقي بيان داشت؛ نتيجه گيري در فوتبال به خيلي از عوامل بستگي دارد و فاكتور آمادگي جسماني و فني بازيكنان بخشي از آن است.
داوري، زمين مناسب تمرين و مسابقه، هوادار، ساختار باشگاهي و غيره همه مي توانند در نتيجه گيري يك تيم تاثير گذار باشند.

مازیار قربانی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.