صادقی: بازی حساسي با پیکان داریم

صادقی: بازی حساسي با پیکان داریم

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا، ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از بازی با پیکان اظهار داشت: پیکان مربی بزرگ و بازیکنان خوب و باتجربه‌ای دارد. ما در شروع لیگ خوب بودیم بعد خوب نتیجه نگرفیتم و سپس در دو بازی با تیم‌های بزرگ خوب نتیجه گرفتیم.
وی ادامه داد: بازی سختی با پیکان خواهیم داشت اما همه تلاشمان را برای موفقیت انجام می‌دهیم.
سرمربی سایپا درمورد زمین عجیب و غریب شهر قدس و کیفیت بد زمین و اینکه گل محمدی هم از این زمین انتقاد کرد گفت: زمین این ورزشگاه آنقدر هم که می‌گویند عجیب و غریب نیست. هفته قبل یک بازی از لیگ دسته اول هم در آن برگزار شد. ضمن اینکه باشگاه سایپا با فدراسیون تعامل می‌کند و ما زمین خودمان را که ورزشگاه پاس قوامین است در اختیار تیم ملی جوانان قرار داده‌ایم. در مجموع عواملی باعث می‌شود که شاهد بازی جذاب‌تر و بهتری باشیم. عواملی مثل توپ‌خوب، زمین با کیفیت و تصویربرداری جذاب می‌تواند کمک کند که تماشاگر بازی بهتری ببیند. اگر یک بازی با 16 دوربین فیلمبرداری شود قطعا جذاب‌تر خواهد بود تا با یک دوربین. این عواملی است که ما در ایران کمتر به آن می‌پردازیم. 
وی درمورد اینکه فردا بازی تماشاگر زیادی نخواهد داشت گفت: بله دو تیم تماشاگر زیادی ندارند.
صادقی درمورد اینکه تیم شما 14 گل دریافت کرده است گفت: ما  تلاش می‌کنیم که وظایفمان در بخش‌های مختلف انجام دهیم وظیفه اصلی ما این است که تیم تجربه کسب کند و با کمک هم تلاش می‌کنیم تیم موفق شود. 

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.