عدم حضور عزیزی خادم در انتخابات فدراسیون فوتبال

 عدم حضور عزیزی خادم در انتخابات فدراسیون فوتبال
شهاب الدین عزیزی خادم رییس هیئت مدیره باشگاه سایپا با انتشار بیانیه ای، از عدم تمایل خود برای شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال سخن گفت.

 به گزارش خبرگزاری تسنیم، شهاب‌الدین عزیزی خادم که در دوره گذشته انتخابات مجمع فدراسیون فوتبال نامزد ریاست این فدراسیون بود، با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که در انتخابات ۲۵ اسفند ۹۸ شرکت نخواهد کرد.

متن بیانیه عزیزی خادم به شرح زیر است:

با نام و یاد خدا و توکل بر الطاف بیکران او ضمن تشکر و سپاس از همه مدیران ارجمند ورزش کشور، اعضای محترم مجمع عمومی فدراسیون فوتبال، ورزشکاران پیشکسوت، فوتبال دوستان عزیز و اصحاب رسانه های ورزشی که در این مدت با حمایت و همراهی تشویق گر اینجانب برای نامزدی در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال کشور بودند و با تقدیر از محبت و همکاری‌های سازنده همه نامبردگان، با توجه به حضور اشخاص با تجربه در عرصه انتخابات جاری،  اینجانب تصمیمی برای ثبت نام و حضور در رقابت های انتخاباتی ریاست فدراسیون فوتبال کشور را ندارم.

بنده در طول سال‌های خدمت در فدراسیون فوتبال و دیگر عرصه های مدیریتی فوتبال کشور، همواره خواهان پیشرفت و ارتقای فوتبال ملی و رضایت و خرسندی ملت پرافتخار ایران بوده و هستم.

برای اینجانب رشد،توسعه، کارآمدی،مدرن سازی و برنامه محوری فوتبال ملی، هدف اصلی بوده است و قبول مسئولیت اجرایی، همیشه فرع بر آن هدف اصلی بوده و خواهد بود.

اکنون در شرایطی که مدیران با انگیزه دیگری در صحنه حضور دارند، ترجیح می دهم که دیگر عزیزان وارد این صحنه شده و با تدبیر و مساعی خود موجبات رشد و اعتلای فوتبال ملی را بیش از پیش فراهم آورند.

اینجانب نیز همچون همیشه به عنوان عضو کوچکی از این خانواده بزرگ، آماده حمایت و پشتیبانی از فوتبال ملی می باشم و اندک تجربه و دانش مدیریتی خویش را به منظور ایجاد وحدت، انسجام، هم افزایی ملی، رشد و اعتلای بیشتر در خدمت فوتبال کشور قرار خواهم داد.

امید فراوان دارم هیئت رئیسه محترم منتخب با همراهی مجمع عمومی، زمینه رشد و توسعه فوتبال ملی را همراه با ارج گذاری به ارزش های اخلاقی و فرهنگی و توجه به دانش های نوین مدیریتی فراهم آورند.

با آرزوی توفیقات الهی

شهاب الدین عزیزی خادم

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.