يك تجربه آموزي ديگر به همراه سايپا جوان

يك تجربه آموزي ديگر به همراه سايپا جوان


تيم فوتبال سايپا كه با تحليل كارشناسان در نيم فصل اول رقابت هاي ليگ برتر از اشتباهات داوري صدمه فراوان ديد اينبار در بازي با تيم پرمهره سپاهان، ١٠ دقيقه مجبور به بازي ده نفره شد.

تيم فوتبال سايپا كه لقب جوانترين و كم هزينه ترين تيم جام نوزدهم را يدك مي كشد در هفته بيست و سوم ليگ برتر برابر تيمي صف آرايي كرد كه از بازيكنان باتجربه و نامي زيادي در زمين و نيمكت خود بهره مي برد.
جواناني كه توسط سرمربي جوان و وفادار نارنجي هاي تهراني به كار گرفته شدند تا سايپا پيشرو در مسير استعداديابي و استعدادپروري گام بردارد.
جواني و گمنامي كه موجب شده تا مسابقات اين تيم، محلي براي كسب تجربه داوران جوان انتخابي فدراسيون فوتبال نيز باشد.
داور روز گذشته دیدار حساس سایپا و سپاهان در دقیقه ۸۵ کارت زرد اول فرشاد هاشمی را به او داد و تنها بعد از سه دقیقه و خطای دوم هاشمی او را با کارت زرد دوم و قرمز از زمین مسابقه اخراج کرد تا شاگردان صادقی دقایق پایانی مسابقه را با یک یار کمتر در برابر تیم پر مهره سپاهان سپری کنند.
دقایقی که با احتساب ۶ دقیقه وقت اضافه گرفته شده توسط داور می توانست نارنجی پوشان را از کسب امتیاز ارزشمند داخل خانه دور نماید.

 

http://www.saipasport.com/%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%D9%87/%DA%AF%D8%A7%D9%84%D8%B1%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A6%D9%88/agentType/View/PropertyID/150

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.