فوتبال درسایه عدالت برگزار شد

فوتبال درسایه عدالت برگزار شد
دیدارسایپا و پرسپولیس در سایه عدالت در رسیدن به حق میزبانی و داوری برگزار شد که حق تمام تیم های ورزشی در لیگ برتر ایران است.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ نارنجی پوشان روز جمعه 16 آبان ماه در حالی به مصاف پرسپولیس تهران رفتند که با چالش های عجیبی روبه رو بودند.
طبق برنامه های سازمان لیگ چندی پیش تر از اين مسابقه، رسما محل میزبانی دیدار افتتاحیه لیگ برتر بیستم اعلام شده بود و قطعا حق مسلم سایپا بود تا بتواتد از امتیاز این میزبانی بهره مند شود.
در حالی که برخي از افراد با استفاده از ابزار رسانه ای و ارتباطي خود تا لحظات آخر به دنبال تغییر مکان میزبانی مسابقه بودند، بنا بر برقراری عدل وقدرت نیروهای امنیتی و انتظامی در برگزاری باشکوه مسابقات ورزشی و پیگیری های مدیریت، حق مسلم باشگاه سایپا ادا شد.

اما متاسفانه بعد از گذشت 72 ساعت از برگزاری افتتاحیه دهه سوم لیگ برتر فوتبال ایران همچنان شاهد بد اخلاقی های رسانه ای هستیم و در شرایطی که می توان از جذابیت ها و زیبایی های فوتبال لذت برد، فضای رسانه ای فوتبال را به سمت و سوی دیگری سوق می دهد.
اعتراض علیه داوری این دیدار ناخود آگاه خاطره رفتارهای قدیمی به منظور اخذ امتیاز داوری را چه در كنار زمين و چه قبل از دیدارهای فوتبال را تداعی می کند.
در طول بازی نخست بارها شاهد اعتراض های شدید به تيم داوري بوديم كه باتوجه به كارشناسي داوري اين رويداد كه هر چند تمام صحنه ها امكان پخش از برنامه هاي تلويزيوني را نداشت، شاهد رعايت عدالت بوديم و از سوی دیگر در حالی که چندین روز قبل سازمان لیگ برنامه مسابقات و میزبان دیدارها را به صورت رسمی اعلام کرده است، برخی از دست اندرکاران از معلوم نبودن محل برگزاری دیدار افتتاحیه و بلاتکلیفی گلایه دارند که شاید دور از رفتار حرفه ای فوتبال باشد.

در پایان شرکت فرهنگی ورزشی سایپا از زحمات بی شائبه نیروی هاي امنيتي و انتظامی، تيم داوري و تمامی عزیزانی که در برگزاری هر چه باشکوه تر هفته نخست لیگ برتر فوتبال کشور در ورزشگاه پاس قوامين سهیم بوده اند، قدردانی می کند.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.