صادقی: امتياز ارزشمندي بود

صادقی: امتياز ارزشمندي بود
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: کسب نتیجه تساوی خارج از خانه مقابل تيم سختكوش نفت مسجد سليمان ارزشمند بود.
به گزارش روابط عمومي شركت فرهنگي ورزشي  سايپا، ابراهیم صادقی، سرمربي سايپا پس از تساوی یک بر یک مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته دوم لیگ برتر، در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: نیمه اول تیم ما نتوانست به خوبي گذشته باشد  و حریف بهتر از ما بود و توانست به گل هم برسد. در نیمه دوم تغییر سیستم دادیم و خیلی زود هم به گل رسیدیم. فکر می‌کنم امروز در نیمه دوم می توانستیم برنده باشیم، اما در ضربات آخر دقت لازم را نداشتیم.
وی ادامه داد: با وجود اینکه مجتبی حسینی کارش را با نفت دیر شروع کرد و بازیکنان جوانی در این تیم هستند، اما تیم خیلی خوبی دارند. آنها هفته گذشته تیم پرمهره تراکتور را در تبریز متوقف کردند. بازی مقابل این تیم سخت بود اما انتظار ما این بود که عملکرد بهتری داشته باشیم. در مجموع انتظار ما از خودمان بالاتر است چون  اهداف بزرگتری داریم و می خواستیم امروز برنده باشیم. مساوی خارج از خانه هم برای ما بد نیست اما امیدوارم در هفته های آینده نتایج بهتری کسب کنیم.
سرمربی تیم فوتبال سایپا درمورد عملکرد تیم داوری در این مسابقه خاطرنشان کرد: داوری مشکلی نداشت. کمی اعتراض از سوی هر دو نیمکت هم کمی طبیعی است. داوری امروز خوب و مقتدرانه بود.
صادقی درخصوص برگزاری مسابقات در شرایط کرونایی، تصریح کرد: اگر قرار باشد لیگ تعطیل شود، تیم ها ضربه خواهند خورد. تعطیلی دو هفته و بازگشت به این شرایط سخت خواهد بود. همه تیم ها باید پروتکل ها را رعایت کنند تا بتوانیم لیگ را ادامه دهیم؛ البته از وقتی کرونا آمد در فوتبال پروتکل ها خیلی خوب رعایت شد. در مجموع در این زمینه ، فوتبال خوب کار کرد و می تواند الگوی خوبی برای سایر رشته ها باشد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.