روانخواه: نام سایپا فراتر از لیگ یک است

روانخواه: نام سایپا فراتر از لیگ یک است
امید روانخواه، سرمربی جدید سایپا می‌گوید نام این تیم برایش مانند چاقوی دو لبه عمل کرده و نتایج نارنجی‌پوشان شایسته آنها نیست.


به گزارش "روابط عمومی باشگاه فرهنگی و ورزشی سایپا"، امید روانخواه پس از مراسم معارفه‌ که با حضور مدیرعامل و تمامی بازیکنان تیم برگزار شد، اینطور حرف‌هایش را در مورد مسئولیت جدیدی که عهده‌دار شده، آغاز کرد: همان طور که جامعه فوتبال می‌دانند باشگاه سایپا متاسفانه از نظر نتایج در فصل گذشته که منجر به سقوط آنها شد خوب نبوده و همین طور در ابتدای لیگ یک هم خوب نتیجه نگرفته است. برای هر مربی که می‌خواهد در لیگ یک کار کند سایپا گزینه جذابی است چراکه نام‌سایپا فراتر از لیگ یک است. چیزی که باعث شد این تیم آسیب ببیند همین نام بزرگ بوده؛ چرا که مثل یک چاقوی دو لبه برای این باشگاه عمل کرده است. با تجربه‌ای که در این سالها در لیگ یک و لیگ‌های پایین‌تر کشور داشتم باشگاه این اعتماد را به من کرد که باعث افتخار من است.

روانخواه از اهدافش که بازگرداندن سایپا به جایگاه اصلی خود است صحبت کرد و در این خصوص بیان کرد: وظیفه مدیریت باشگاه فراهم کردن تجهیزات و امکانات سخت افزاری برای یک باشگاه است که سایپا همیشه در این مورد ایده آل بوده. امیدوارم بتوانیم با کادر جدید شرایط تیم را از نظر نتیجه بهتر بکنیم؛ به همین نیت به باشگاه آمده.ایم ولی همه می‌دانند زمان کمی است تیمی را در اختیار گرفته‌ایم که از نظر نام بزرگ است ولی نتایج خوبی را به دست نیاورده. این کار را خیلی سخت می کند ولی از این به بعد مسئولیت تیم و نتایجی که گرفته می شود با بنده است. امیدوارم بتوانیم سایپا را به جایگاه اصلی اش برگردانیم.

سرمربی جدید سایپا اضافه کرد: انشاءالله سایپا دوباره در لیگ برتر کشور ما حضور داشته باشد. سایپا یک باشگاه معمولی در کشور ما نیست و بسیار شرایطش برای ساختن و پرورش بازیکن فراهم است. بازیکنانی با میانگین سنی پایین می‌توانند در این باشگاه بازی کنند تا به جایگاه ملی برسند و این شرایط را سالها باشگاه سایپا داشته است.

او در مورد آینده تیم با توجه به شناختی که در جلسه معارفه به دست آورده، اینطور حرف‌هایی را خاتمه داد: من جا دارد تشکر کنم از کادر فنی قبلی که در راس آنها آقای اخباری بود و زحمت زیادی برای این تیم کشیدند. با بازیکنان هم صحبت کردم و آنها می‌دانند که تاثیر زیادی در این نتایج داشته‌اند. به هرحال نتایج خوبی برای سایپا نبوده و به بچه‌ها هم گفتم که ظرفیت سایپا خیلی بیشتر بود ما می‌خواهیم بازیکنان را به شرایط ایده‌آل خودشان نزدیک کنیم و وقتی بازیکنان به ایده‌آل خود برسند می‌توانیم روی تغییر شیوه بازی کار کنیم و در آخر به نتیجه مثبت ختم برسیم.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.